Skip to content

Hakkımızda

Hedefimiz: Başta Dünya Nehirleri Pazarında olmak üzere Tur Operatörü olarak marka liderliğini daha ileriye taşıyarak ürünlerini Türk Turizm ve Yurt dışı pazarlarına en doğru şekilde tanıtmak ve bu sayede de bu destinasyonlara Türkiye’den turist akışını başlatmak ve geliştirmektir.

 

Sektörün öncü firmalarında uzun yılllar üst düzey yöneticilik yapmış ortaklarının 2012 yılındaki kuruluşunun ardından bahsi geçen pazarları birbirlerine daha etkin bir şekilde tanıtabilmek ve her iki taraf için de özellikle yeni sayılan NEHİR TURİZMİ pazarında söz sahibi olabilmek için faaliyet göstermektedir.

Destinasyonlara hakim Uzman rehber kadrosu ile Seyahat Acentalarını birebir Temsil etme hedefini güden firmamız yerel rehberlik hizmetlerini misafirlerinin ana dillerinde vererek etkinliğini ispatlamış bir operatör olarak, gerek seyahat acenteleri nezdinde turist gruplarına ve gerekse incentive guruplarla %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir.

Dünya Nehirleri, turistik değere sahip tüm bölgelerde çalıştığı her kategorideki gemi firmaları ,taşıyıcı firmaları ve yer hizmetlerini beklentisi yüksek misafirlerinin hizmetine sunmuştur.

Dünya Nehirleri, çalışmakta olduğu outgoing hizmeti veren seyahat acentelerine ve incentive ve grup sağlayan tüm firmalara sizleri de katmaktan bu açıdan sizlerin de hizmetinde olmaktan memnuniyet duyacaktır.

 

Saygılarımızla, Dünya Nehirleri