MEKONG NEHRİ & HALONG BAY KÖRFEZİ (5* DLX AMADARA) 07 ARALIK / 15 GECE

Bilgi Al MEKONG NEHRİ & HALONG BAY KÖRFEZİ (5* DLX AMADARA) 07 ARALIK / 15 GECE

VİETNAM & KAMBOÇYA
 

Vietnam / Ho Chi Minh City/Saigon(2) – My Tho - Cai Be – Sa Dec – Tan Chau – Kamboçya / Phnom Penh(1) – Oudong – Kampong Tralach – Oknhatey – Angkor Ban – Kampong Cham – Prek Kdam – Siem Reap(2) – Vietnam / Hanoi(2) – Halong Bay Körfezi(1) – Hanoi(1)

 

  • Tüm Turlar dahil! Ekstra tur yok!
  • 5*Gemide 7 Gece Konaklama
  • Halong Bay Körfezinde Butik Teknede 1 Gece Konaklama
  • Amadara gemisinde yemeklerde ücretsiz Şarap servisi

01.Gün |07.12.2019 |Cumartesi              İSTANBUL ­– HO CHI MINH CITY/SAİGON (VİETNAM) 
İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarında 06 Aralık 2019 Cuma gecesi saat 23.30’da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK0162 sefer sayılı uçuşu ile 07 Aralık 2019 Cumartesi gece yarısı saat 02.25’de Ho Chi Minh City’e direkt uçuş. Yaklaşık 11 saatlik bir uçuş sonrası yerel saat ile 17.10’da Dünyanın en fazla motosikletinin bulunduğu (yaklaşık 3,5 milyon adet) Ho Chi Minh City’e varış ve otelimize transfer. Check-in ve odaların dağılımı sonrası geceleme otelimizde.

02.Gün |08.12.2019 |Pazar              HO CHI MINH CITY/SAİGON – CU CHİ TÜNELLERİ (VİETNAM) 

Kahvaltı sonrası düzenlenecek şehir turunda; Fransız Koloni döneminden kalma tarihi Posta Binası, Notre-Dame Katedrali, Opera Binası, Savaş Müzesi, Dong Ru Caddesi, eski Başkanlık Sarayı görülecek yerler arasındadır. Otelde alınacak öğle yemeği sonrası Vietnam-ABD savaşı sırasında Vietnamlıların 200 km yeraltı tüneli kazarak Amerikan saldırılarından korunabildikleri Cu Chi tünellerini geziyoruz. Tur sonrası otelimize dönüş. Geceleme otelimizde.          
(Otelde kahvaltı ve öğle yemeği dahil)

03.Gün |09.12.2019 |Pazartesi                HO CHI MINH CITY – MY THO -GEMİYE BİNİŞ (VİETNAM)
Kahvaltı sonrası, Ho Chi Minh City’nin en eski yapılarından biri olan meşhur Ben Thanh pazarını ziyaret ediyoruz. Burada yerel pazardan alışveriş yapma fırsatı bulacaksınız. Daha sonra My Tho limanına hareket ediyoruz. 5*Dlx Amadara nehir gemisine check-in ve odaların dağılımı sonrası ‘’Hoş geldiniz kokteyli’’ ve akşam yemeğini gemide alıyoruz. Geceleme gemimizde.
(Otelde kahvaltı, gemide öğle ve akşam yemeği dahil)

04.Gün |10.12.2019 |Salı                          CAI BE – SA DEC (VİETNAM)           

Kahvaltı sonrası, küçük tekneler ile Cai Be ye ulaşıyoruz. Burada şekerleme ve yerel yemeklerde kullanılan pirinçten yapılan kağıtların yapım atölyesini ziyaret ediyoruz. Daha sonra gemimize dönüş ve öğle yemeği. Mekong Deltasındaki önemli kasabalardan Sa Dec’e ulaşıyoruz. Meşhur Fransız yazar Marguerite Duras’ın gençlik yıllarını geçirdiği ve aynı zamanda Vietnam savaşında Amerikan hücümbotlarının üssü olarak kullanılan Sa Dec’de yapacağımız tur esnasında; yerel pazar, Cao Dai tapınağı ve Marguerite Duras’nın Çinli sevgilisi Huynh Thuy Le’nin, “The Lover” (sevgili) adlı müzeye dönüştürülmüş evini ziyaret edeceğiz. Tur sonrası gemimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme gemimizde. (Gemide kahvaltı, öğle ve akşam yemeği dahil) 

05.Gün |11.12.2019 |Çarşamba               TAN CHAU – SINIR GEÇİŞİ 

Kahvaltı sonrası, ‘’xe loi’’ adı verilen küçük bisiklet ve motorsikletler ile bölgenin en bakir köyü olan Tan Chau’yu keşfedebileceksiniz. Daha sonra küçük tekneler ile dar kanallardan geçip kıyıya çıkarak hasır yapım atölyesini gezebileceksiniz. Vietnam’ın kırsal hayatını birebir deneyimleyebileceğiniz bu tur sonrası gemimize dönüş. Öğle yemeği sonrası gemimiz ile Vietnam – Kamboçya sınırından geçerek Phnom Penh’e doğru seyrimiz devam edecek. Geceleme gemimizde. (Gemide kahvaltı, öğle ve akşam yemeği dahil)     

06.Gün |12.12.2019 |Perşembe               PHNOM PENH (KAMBOÇYA)            
Kamboçya’nın başkenti Phnom Penh’e varışımız ile birlikte yapılacak turumuz esnasında; Kızıl Khmer örgütünün yaptığı akıl almaz katliamları anlatan Tuol Sleng Soykırım müzesi gezilecektir. Gemide alacağımız öğle yemeği sonrası tekrar şehir merkezine gelerek; Ulusal Müze, Kraliyet Sarayı, Gümüş Pagoda, Phnom Tapınağını ziyaret ediyoruz. Akşam yemeği sonrası yerel kıyafetleri ile küçük çocukların dans gösterisini izleyebileceksiniz. (Gemide kahvaltı, öğle ve akşam yemeği dahil)         

07.Gün |13.12.2019 |Cuma              OUDONG – KAMPONG TRALACH - PHNOM PENH (KAMBOÇYA)    
Kahvaltı sonrası Kamboçyanın eski başkenti Oudong'a hareket. Kamboçyalıların hac merkezi olan Oudong’da Budist tapınağını ziyaret ettikten sonra Kampong Tralach'a geçiyoruz. Öküz lerin çektiği arabalar ile nehir kıyısından Kampong Tralach köyünü gezeceğiz. Tur sonrası gemimize dönüş, öğle yemeğimizi gemide aldıktan sonra Phnom Penh’de

 ‘’tuk tuk’’ araçları ile şehri daha detaylı gezebilecek, Fransız koloni dönemine ait yapıları ve bulvarları daha yakından görme fırsatı bulacağız. Geceleme Phnom Penh limanında demirli gemimizde.    
    

08.Gün |14.12.2019 |Cumartesi              OKNHATEY – ANGKOR BAN (KAMBOÇYA)              
Sabah saatlerinde gemimiz Oknhatey köyüne doğru yol alacak. ‘’İpek adası’’ olarak bilinen Oknhatey köyüne varışımız ile birlikte yerel bir ilkokul ziyaret edilecek ve ipek dokuması ve el işi ürünlerinin yapımını görebileceğiz. Tur sonrası gemimize dönüş. Geceleme gemimizde. (Gemide kahvaltı, öğle ve akşam yemeği dahil)           

09.Gün |15.12.2019 |Pazar                      ANGKOR BAN – KAMPONG CHAM (KAMBOÇYA)   
Kızıl Khmer katliamları esnasında, Kamboçyanın zarar görmeyen ender köylerinden biri olan Angkor Ban’da kahvaltı sonrası yapacağımız yürüyüş turunda; köyde yaşayan halkın ahşap evlerini ve yaşam standartlarını yakından görebileceğiz. Tur sonrası gemimize dönüş ve öğle yemeği. Öğleden sonra araçlarımız ile ‘’erkek ve dişi’’ olarak adlandırılan ‘’ikiz dağlar’’ bölgesine gideceğiz. Akşam gemimizde ‘’veda gecesi yemeği’’ düzenlenecek. Geceleme gemimizde. (Gemide kahvaltı, öğle ve akşam yemeği dahil)      

10.Gün |16.12.2019 |Pazartesi                PREK KDAM – GEMİDEN İNİŞ – SİEM REAP (KAMBOÇYA)
Tonle nehri üzerindeki Prek Kdam kasabasında gemimizden iniş işlemlerini tamamlayarak araçlarımız ile Siem Reap’a hareket ediyoruz. Uzun yıllar balta girmemiş yağmur ormanlarının içinde saklı kalmış, unutulmuş ve sadece 200 kilometrekarelik alan üzerine kurulu, üzerinde dünyanın en büyük tapınaklar zincirini bulunduran Siem Reap’a varışımız ile birlikte otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde. (Gemide kahvaltı, otelde akşam yemeği dahil)

11.Gün |17.12.2019 |Salı                          SİEM REAP – ANGKOR (KAMBOÇYA)                                                              

Kahvaltı sonrası, 1200 yıllık geçmişe dayanan dünyaca ünlü Angkor Wat tapınağını ziyaret edeceğiz. Bu ziyaret esnasında ''Tomb Raider'' filminin çekildiği ''Ağaçlar Krallığı'' bölgesini de görebileceksiniz. Akşam otelimizde yerel dansçıların Apsara Dans Gösterisi gerçekleşecektir. Geceleme otelimizde. (Otelde kahvaltı ve akşam yemeği dahil)                  

12.Gün |18.12.2019 |Çarşamba               SİEM REAP – ANGKOR – HANOİ (VİETNAM)   
Kahvaltı sonrası; UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan, Angkor Arkeolojik Parkında yer alan Angkor Thom ve Bayon tapınakları, Filler Terası ve Leper King Terası ziyaret edildikten sonra öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra Siem Reap Havalimanına hareket ediyoruz. Yerel Havayolları ile Hanoi’ye uçuş. Hanoi’ye varışımız ile birlikte otelimize hareket. Check-in ve odaların dağılımı sonrası serbest zaman. Geceleme otelimizde. (Otelde kahvaltı ve öğle yemeği dahil)                    

13.Gün |19.12.2019|Perşembe                HANOİ (VİETNAM)  
Kahvaltı sonrası düzenlenecek şehir turunda; günümüz Vietnamı’ının kurucusu Ho Chi Minh’in Mozolesi, Ba Dinh Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Hanoi’nin Fransız Sömürge Döneminden kalma mahallerini Vietnamlıların yüzyıllardır kullandıkları üç tekerlekli Cyclo adlı yerel araçları ile tanıyacağız. Fransız Koloni Döneminden kalma, 36 adet birbirini dik kesen küçük caddeden oluşan Eski Mahalle, İpek Caddesi, Kağıt Caddesi, Ayakkabı Caddesi, Bronz Caddesi göreceğimiz yerler arasında. Bu turun ardından Vietnamlıların yüzyıllardan beri geleneksel olarak eğlence amaçlı yerel halka sergilemiş oldukları, dünyada suda icra edilen tek teatral gösteri olan Puppet Show’u seyredeceksiniz. Geceleme otelimizde. (Otelde kahvaltı dahil)  

14.Gün |20.12.2019|Cuma                       HANOİ – HALONG BAY (VİETNAM)             

Sabah otel'den çıkış işlemlerini gerçekleştiriyoruz ve UNESCO dünya kültür mirası listesinde yer alan, eşsiz güzellikteki, yaklaşık 3000 adet adacıktan oluşmuş Halong Bay Körfezine hareket (170 km). Varışımız ile birlikte AmaWaterways gemi firması için özel olarak dizayn edilmiş, bölgenin en iyi butik teknelerinden birine yerleşiyoruz. Muhteşem manzaralar eşliğinde bir öğleden sonra sizleri bekliyor olacak. Geceleme teknemizde. (Otelde kahvaltı, Teknede öğle ve akşam yemeği dahil)

15.Gün |21.12.2019|Cumartesi               HALONG BAY – HANOİ (VİETNAM)            

Eşsiz manzaraya karşı teknemizde alacağımız kahvaltı ve öğle yemeği sonrası özel aracımız ile Hanoi’ye hareket ediyoruz (170 km). Hanoi’ye varışta yeniden otelimize yerleşme alışveriş için serbest zaman. Geceleme otelimizde. (Teknede kahvaltı ve öğle yemeği dahil)      

16.Gün |22.12.2019|Pazar           

HANOİ – BANGKOK - İSTANBUL   
Kahvaltı sonrası otelimizden çıkış işlemleri ve Hanoi Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport kontrolleri sonrası Türk Havayolları’nın VN 0619 (Türk Havayolları ile Vietnam Airlines ortak uçuşudur. Uçuş Vietnam Havayolları tarafından gerçekleştirilmektedir) sefer sayılı uçuşu ile 16.05’de Bangkok’a hareket. Yerel saat ile 18.05’de Bangkok’a varış. Burada yapılacak aktarma sonrasında Türk Havayolları’nın TK 0065 sefer sayılı uçuşu ile 22.50’de İstanbul’a hareket. 

17.Gün |23.12.2019|Pazartesi     İSTANBUL

Yerel saat ile 05.45’de İstanbul’ a varış ve turumuzun sonu.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Vize Ücreti Kamboçya (90 Usd) (Kamboçya tüm pasaport tiplerine vize uygulamaktadır)
Vize Ücreti Vietnam (100 Usd) (Vietnam yeşil pasaport sahibi yolculara vize uygulamamaktadır)
Çift giriş Vietnam vizesi ülke girişinde
(tur öncesi tarafımızdan temin edilen renkli çıktı halindeki davetiye ile) pasaport sahibi tarafından alınmaktadır. Davetiye alımı için pasaportunuzun renkli olacak şeklide scan edilmiş hali e-mail olarak tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. Vizenin ülke giriş kapısında onayı için 2 şer adet renkli vesikalık fotoğraf seyahat esnasında yanınızda bulunmalıdır.

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

| Türk Havayolları ile İstanbul-Ho Chi Minh City / Hanoi-Bangkok-İstanbul arası ekonomi sınıfı uçuşlar
 (Hanoi-Bangkok uçuşu Türk Havayolları ile Vietnam Havayolları ortak uçuşudur. Uçuşu gerçekleştiren Havayolu Vietnam Havayollarıdır)

| Yerel Havayolları ile Siem Reap-Hanoi arası ekonomi sınıfı uçuşlar

| Programda belirtilen tüm transferler
| Programda belirtilen tüm turlar (yerel rehber eşliğinde)

| Programda ‘’dahil’’ olarak belirtilen yemekler

| Ho Chi Minh City’de 5* otelde 2 gece oda & kahvaltı konaklama (Sofitel Saigon Plaza veya benzeri otel)

| 2015 yapımı, 5*Dlx Amadara gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama (Gemideki Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü öğle yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü sabah kahvaltısı ile son bulmaktadır)
| Siem Reap’da 5* otelde 2 gece oda & kahvaltı konaklama (Sofitel Angkor Phokeethra Golf & Spa Resort veya benzeri otel) 

| Hanoi’de 5* otelde 3 gece oda & kahvaltı konaklama (Sofitel Legend Metropole veya benzeri otel)

| Halong Bay’de 1 gece Butik tekne’de tam pansiyon konaklama
| Gemide Öğle ve Akşam yemeklerinde şarap servisi

| Gemi yolculuğu boyunca ücretsiz kahve, su, meşrubat ve bira ikramı

| Gemideki ücretsiz gün içi aktiviteler
| Gemide kabinlerde ücretsiz su servisi
| Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti (grup 16 kişi olduğu taktirde sağlanacaktır)

| Türsab mecburi mesuliyet sigortası

 

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
| Havalimanı ve Liman Vergileri
| Siem Reap – Hanoi uçuşunda kişi başı 1 parçanın dışındaki bagaj taşıma ücretleri
| Kara ve gemi turları sırasında lokal rehber ve şoförlere verilen bahşişler
| Seyahat Sağlık ve Seyahat İptal Sigortası
| Vize ücretleri ve Yurt dışı çıkış harcı

 

İPTAL ŞARTLARI:                                                                                                                                                                                                               

Tur Hareket tarihine;                                                              
| Kayıt günü ile 121 gün arası kişi başı 200 $      
| 120 gün – 90 gün arası 400 $                                                    
| 89 gün – 60 gün arası %35                             
| 59 gün – 30 gün arası %50                          
| 29 gün – 07 gün arası %80                          
| 06 gün ve sonrası %100 ceza uygulanır!

ÖNEMLİ NOT :                                                       
Kaydı takip eden hafta içinde kesilen Siem Reap - Hanoi uçak bilet ücretleri, turun yolcu tarafından iptali halinde, yanmakta olup iade edilememektedir.

GEMİ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :          
| Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

| Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.

| Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

| Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolcuya aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

| Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Yolcu pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Yolcuların gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizati sorumludur.

| Acentemiz, Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

| Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması yolcular tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

|Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

| Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini (otel içeren paketlerde) değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve var ise 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

| Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

| Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

| Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 

| Nehir Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir. Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.

 

UÇUŞ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :

| Uçaklı programlarımızda acentemiz; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

| Programlarda havalimanında veya limanlarda acentemiz görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

| Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler yolcularımız tarafından takip edilmelidir. Havalimanı içerisinde bu anons ve panoların takip edilmemesinden doğan uçağa binememe durumlarından acentemiz sorumlu tutulamaz.

| Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

| 28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır.

| Havalimanında talep edilecek özel lift ve tekerlekli sandalye hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. Havayolu acenteleri talep anında bu bilgileri sisteme girmekle birlikte olası aksaklıklardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

| Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri havayolu tarafından havalimanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları (info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. Bu gibi bilgilendirmelerden acentemizin daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcunun alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır.

| Havayolları genel teamülünde bagaj hakki 20kg ile sınırlandırılmaktadır (Havayolu şirketine göre bagaj hakları değişiklik gösterebilir). Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 adet poşet taşıyabilir.

| Yolculun kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden acentemiz sorumlu tutulamaz.

 

EKSTRA TURLAR ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :

| Organize edeceğimiz ekstra turlar Özel araçlı, Türk rehber ve bazı yerlerde lokal rehber eşliğinde Türkçe anlatımlıdır.

| Ekstra Turların bedeli, turun ilk gününde, sadece EURO üzerinden, görevli personele yapılır. Kredi kartı ile ödenemez ve ücret iadesi ancak hastalık durumunda mümkündür. Turlarımızda belirtilen yerler dışında giriş ücretleri yolculara aittir. İptal hakkı haklı gerekçeye dayandığında; alınmış olan giriş bilet ve olası masraflar iptal durumunda hesaplanarak kalan ücret yolcuya iade edilir.

| Araçların giremeyeceği yerlerde, turlarımızın bazı bölümleri yürüyüş turu şeklinde yapılabilmektedir.

| Bazı ekstra turlar tam günlük ve öğle yemeği içermeyen programlardır. Dolayısıyla ekstra turlara katılmadan önce gemi restoranından sandwich, meyve vb yiyecekleri ücretsiz olarak kendiniz hazırlayıp yanınıza alabilirsiniz yada gemi tarafından verilecek olan ‘’Lunch Box’’ lardan temin edebilirsiniz.

| Geminin organizasyonu olan ekstra turlara katılım sayısı yeterli olmadığı takdirde diğer müşteriler ile aynı otobüs paylaşılmakta ve bilgiler kulaklık ile dinlenmektedir.

| Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acenta ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

| Programda ekstra olarak belirtilen geziler minimum 15 kişi katılımcı için geçerli olup, yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ekstra tur maliyetindeki artış sebebi ile tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

| Ekstra tur otobüsleri sadece ekstra tura katılmış misafirler içindir ve turlara katılmayan misafirler bu otobüslerden yararlanamazlar.

                                                                                KEYİFLİ BİR TATİL GEÇİRMENİZİ DİLERİZ...

 

TUR ÜCRETİ

KABİN TİPİ KİŞİBAŞI TEK KİŞİ FARKI
Cat B – Gerçek Balkonlu Kabin (23m2) 6299$ %80
Cat A – Gerçek Balkonlu Kabin (23m2) 6599$ %80

 

  • Ürün Kodu: G071219AMADRA
  • Stok Durumu: Bilgi Al
  • $6.299,00
  • 6.299,00

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: mekong, mekong nehri, uzakdoğu, dünya nehirleri

Loading...