Volga Nehri Turları

Yasayacaginiz her anin tadini çikarmak, seyahat ettiginiz ülkeleri her yönü ile tanimak için sizleri bölgeye hakim uzman kadrosu ile Dünya Nehirleri’ne bekliyoruz. Nehir turları sayfamızda tüm nehir detaylarını inleyebilirsiniz.

Dünyanın en büyük ülkesi Rusya, Avrupa’nın en uzun Nehri Volga, Avrupa’nın en büyük iki gölü Ladoga ve Onega, Unesco’nun Dünya Kültür Mirası listesinde bulunan şehirler, anıtlar, eserler…


Volga Nehri’nde yapacağınız bu yolculukta dünyanın en büyük ülkesini tarihi, kültürü ve coğrafyası ile keşfedecek, insanları ile yakından tanışma fırsatı bulacaksınız. Moskova ve St.Petersburg gibi Rusya’ya başkentlik yapmış iki büyük ve önemli kenti gezip tanıyacak, nehir boyunca Rus tarihinde önemli yere sahip şehir ve kasabaları ziyaret edeceksiniz.

Yolculuk boyunca konaklayacağınız nehir gemisi 260 yolcu kapasitelidir. Alt güverte hariç  tümü dış cepheli ve geniş açılabilir penceresi olan kamaraların hepsinde müstakil duş-tuvalet, soğuk-sıcak klima sistemi mevcuttur. Ancak nehir gemileri çok büyük olmadıkları için kamaralar da fazla geniş değildir.

Geminin restoranı günde üç öğün Rus ve Avrupa mutfaklarından yemek seçenekleri ile hizmetinizdedir. Ayrıca geminin barı, hediyelik eşya dükkanı, güneşlenme güverteleri de hizmetiniz de olacaktır.

Gemi seyir halindeyken geceleriniz konserler ve gösteriler ile renklenecek, gündüzleri boş vakitlerinizde Rus tarihi, Rus dili, Rus kültürü, el sanatları ve Rus şarkıları hakkında bilgileneceksiniz. Güzergah boyunca geçeceğiniz 17 adet su asansörü de bu yolculuğunuzu ilginç kılacaktır.


Göster:
Sırala:

VOLGA NEHRİ (SURIKOV) 12 MAYIS / 9 GÜN

Moskova(1) – Ugliç – Yaroslavl – Goritsi – Kiji – Mandrogi – St.Petersburg(1)01.Gün |12 Mayıs 2020 |..

1.299,00€

VOLGA NEHRİ (SURIKOV) 31 MAYIS / 10 GÜN

Moskova(2) – Ugliç – Yaroslavl – Goritsi – Kiji – Mandrogi – St.Petersburg(1)01.Gün |31 Mayıs 2..

1.499,00€

VOLGA NEHRİ (SURIKOV) 20 HAZİRAN / 11 GÜN

Moskova(2) – Ugliç – Yaroslavl – Goritsi – Kiji – Mandrogi – St.Petersburg(2)01.Gün |20 Haziran..

1.699,00€

Loading...