YILBAŞINDA KUTSAL GANJ NEHRİ HİNDİSTAN’IN ALTIN ÜÇGENİ (5* DLX GANGES VOYAGER II) 28 ARALIK / 11 GECE

Bilgi Al YILBAŞINDA KUTSAL GANJ NEHRİ HİNDİSTAN’IN ALTIN ÜÇGENİ (5* DLX GANGES VOYAGER II) 28 ARALIK / 11 GECE

M/V 5*DLX PARAMHAMSA GEMİSİ İLE

YILBAŞI

Kalküta – Bandel – Kalna – Matiari – Khushbagh – Baranagar – Murshidabad – Mayapur – Chandernagore – Kalküta – Jaipur(2) – Agra(1) – Delhi(2)


TÜM TURLAR DAHİL HİÇ EKSTRA TUR YOK

Yemekler dahil!

5*Otellerde 5 Gece Konaklama

5*Gemide 5 Gece Konaklama

 

 

01.Gün |28.12.2019 |Cumartesi              İSTANBUL ­– DUBAİ
İstanbul Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Emirates Havayolları kontuarında saat 13.30’da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Emirates Havayolları’nın EK0124 sefer sayılı uçuşu ile saat 16.30’da Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 21.45’de Dubai’ye varış sonrası aktarma saatimize kadar Havalimanında serbest zaman.

02.Gün |29.12.2019 |Pazar                      DUBAİ - KALKÜTA (GEMİYE BİNİŞ) - BANDEL         
Emirates Havayolları’nın EK0570 sefer sayılı uçuşu ile saat 02.00 ’da Kalküta’ya hareket. Yerel saat ile 07.40’da İngiliz Hindistan’ının başkenti Kalküta’ya varış sonrası gerçekleştirilecek panoramik şehir turunda; İngiliz koloni döneminden kalma yazarlar binası, Postane binası, Yüksek Mahkeme binası, Raj Bhawan(Valilik binası), Şehir meydanı, Konsey binası, Hazine binası ve Dalhousie meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası 5*Dlx nehir gemimizin bulunduğu Uttarpara’ya hareket. Varış sonrası check-in işlemleri ve kabinlerimize yerleşme. Gemide alacağımız öğle yemeği esnasında gemimiz Bandel’e hareket edecektir. Bandel’e varışımız ile birlikte küçük tekneler ile Bengali mimarisinin örneği olan 1841 yılında Hacı Muhammed Mahasin tarafından yaptırılan Imambara camii’ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz sonrası gemimize dönüş ve geceleme. (Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği dahil)

03.Gün |30.12.2019 |Pazartesi                KALNA
Kahvaltı sonrası, küçük faytonlar ile Kalna’yı keşfe çıkıyoruz. ‘’Hindistan’ın tapınaklar şehri’’ olarak bilinen Kalna’da, Rajbari kompleksi’nde yer alan tapınakları görme fırsatımız olacak. 1809 yılında yapılan Naba Kailas Tapınağında; 34 adet iç çemberde, 74 adet dış çemberde olmak üzere toplam 108 adet eğik(şev) çatılı yapı bulunmaktadır. Pratapeshwar tapınağını içeren bir diğer kompleks 1849 yılında yapılmıştır. Burada Terra Cotta heykelciklerini görebileceksiniz. Tur sonrası gemimize dönüş ve geceleme. (Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği dahil)

04.Gün |31.12.2019 |Salı                          MATİARİ – KHUSHBAGH   
Kahvaltı sonrası, ‘’sanatkârlar köyü’’ olarak bilinen Matiari’yi yürüyerek keşfediyoruz. Pirinçten yapılmış eserler, tipik bir esnaf evini ziyaret ve sanatkârların çalışmalarını yerinde izleme fırsatı bulacaksınız. Daha sonra gemimize dönüş ve nehir’de seyrimize devam ediyoruz. Khushbagh’a varışımız ile birlikte tarlaların arasından geçerek Nawab Ali-Wardi-Khan tarafından yapılmış ve içerisinde özel bir camiiyi barındıran, Moğol tarzında düzenlenmiş bahçeyi ziyaret ediyoruz. Daha sonra gemimize dönüş, Yerel müzikler eşliğinde Yılbaşı eğlencesi ve geceleme. (Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği dahil)

05.Gün |01.01.2020 |Çarşamba               BARANAGAR – MURSHİDABAD    
Kahvaltı sonrası, yeni yılın ilk gününde Baranagar kasabasına varış ve kum taşları ile yapılmış ve yapımı yüzyıllar öncesine dayanan yapılar ve 18. yy’dan kalma tapınakları görmek için serbest zamanınız olacak. Öğle yemeğimizi gemide aldıktan sonra, Murshidabad şehrine varıyoruz. Burada yapılacak şehir turunda; yapımı 19.yy'a dayanan, 1000 adet kapısı ile ünlü ve içerisinde ingiliz koloni dönemine ait sanat eserleri de bulunan muhteşem Hazarduari Sarayı ve Katra camii görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası gemimize dönüş ve geceleme. (Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği dahil)

06.Gün |02.01.2020 |Perşembe               MAYAPUR     
Kahvaltı sonrası, Mayapur kasabasına varış. Bu kasabanın özelliği; Uluslararası Krishna Konsiyans'ına ev sahipliği yapması ve her yıl milyonlarca bilim adamının ziyaret ettiği bir kasaba olmasıdır. Aynı zamanda, 2016'da tamamlandıktan sonra Roma'daki St. Peter Bazilikası kadar büyük olan ve 10 bin inananın aynı anda ibadet edebildiği Vedic tapınağı da bu kasabada bulunmaktadır. Mayapurdaki serbest zamanımız sonrası gemimize dönüş. Geceleme gemimizde. (Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği dahil)

07.Gün |03.01.2020 |Cuma               CHANDERNAGORE – KALKÜTA (GEMİDEN İNİŞ) - JAİPUR        
Kahvaltı sonrası, Hindistan'ın Fransız kolonisi döneminden kalma ve diğer Hindistan şehirlerinden farklı bir yapıya sahip Chandannagar şehrini ziyaret ediyoruz. Koloni döneminden kalma resmi binalar, kiliseler, okullar görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası gemimize dönüş ve öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğleden sonra Kalküta Havalimanına hareket. Yerel bir restoranda akşam yemeğimizi aldıktan sonra tahmini 2 saatlik yolculuk sonrası Kalküta Havalimanına varış. Check-in ve Pasaport kontrolleri sonrası Yerel Havayolları ile Hindistan’ın doğusunda yer alan Jaipur’a akşam uçuşu. Geç saatlerde Jaipur’a varış sonrası Otelimize transfer. Odaların dağılımı sonrası geceleme otelimizde. (Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği dahil)

08.Gün |04.01.2020 |Cumartesi              JAİPUR         
Kahvaltı sonrası, ''Pembe Şehir'' olarak bilinen Jaipur'da şehir turumuza başlıyoruz. 1727 yılında Mihrace Jai Singh tarafından başkenti Amber’den Jaipur bölgesine taşımak üzere kurulmuştur. Turumuzda; Büyük zenginliği yansıtan Jaipur’un gözbebeği Amber kalesi ilk göreceğimiz yerdir. 17. Yy’da Raja Man Singh tarafından yaptırılmıştır. Yüksek bir tepede bulunan Amber kalesine çıkışımız Jeepler ile sağlanacaktır. Yukarı çıkıldığında muhteşem bir manzaraya tanık olacaksınız. Kale gezimiz esnasından Müslüman ve Hint mimarisinin özelliklerini görebileceksiniz.  Yerel restoranda alacağımız öğle yemeğinin ardından; tüm şehre yayılan pembe binaları, Dünya’nın sayılı astronomik merkezlerinden biri olan Jantar Mantar, dışı komple ihtişamı yansıtan, Rajput Hanedanına özgü mimarisi ve rüzgarların Sarayı anlamına da gelen Hawa Mahal, her satırı tarih kokan sarayları ve savaşçı duvarları, içerisinde Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en büyük gümüş kabını
da bulunduran Saray
görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. (Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği dahil)

09.Gün |05.01.2020 |Pazar                      JAİPUR – FATEHPUR SIKRI - AGRA     
Kahvaltı sonrası, yaklaşık 5 saat sürecek olan Agra yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde öğle yemeğimizi yerel bir restoranda aldıktan sonra, Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan, Agra'nın 40 km batısında bulunan, 1570-1586 yılları arasında Moğol hükümdarlığının başkenti olan fakat daha sonrasında terkedildiği için ''hayalet şehir'' olarak bilinen Fatehpur Sikri şehrine uğruyoruz. Tüm Moğol yapılarında kullanılan ''kırmızı taş'' ile yapılmış yapıları görme fırsatımız olacak. Ziyaretimiz sonrası Agra'ya devam ediyor ve Hint-Türk (Babür) imparatorluğunun eski başkenti ve Hindistan’ın en önemli şehirlerinden biri olan Agra'ya varışımız ile birlikte otelimize yerleşiyoruz. Akşam üzeri, ülkenin simgesi haline gelen Taj Mahal'e güneşim batışını seyretmek için gidiyoruz. Türk-İslam Mimarisi'nin en önemli yapıtları arasında yer alan ve dünyanın 7 harikasından biri olan Taj Mahal, Babür İmparatoru Şah Cihan’ın 7 eşinden en sevdiği eşi, 14. çocuğunu doğururken hayatını kaybeden Mümtaz Mahal anısına yaptırılmıştır. Buradaki muhteşem günbatımı manzarasını fotoğrafladıktan sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. (Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği dahil)

10.Gün |06.01.2020 |Pazartesi                AGRA - DELHİ          
Kahvaltı öncesi, Taj Mahal’’e tekrar gidip güneşin doğuşunu fotoğraflıyoruz. Daha sonra otelimize dönüş ve kahvaltı. Kahvaltı sonrası, Hindistan'ın en heybetli yapılarından biri olan Agra Kalesi'’ni ziyaret ediyoruz. Etrafı duvarlar ile çevrilmiş muhteşem bir saray olan Agre Kalesinde; Diwan-i-Am (Divan), beyaz mermerden yapılan saray (Khas Mahal) gibi yapıları görmeniz için serbest zamanınız olacak. Tur sonrası yerel bir restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğleden sonra Hindistan'ın başkenti Delhiye hareket ediyoruz. Varışımız ile birlikte otelimize yerleşme ve serbest zaman. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. (Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği dahil)

11.Gün |07.01.2020 |Salı                          DELHİ
Kahvaltı sonrası, Delhi'de yapacağımız şehir turunda; Tarihi(Eski) ve Yeni Delhi olarak adlandırılan bölgeler, müslümanların hakim olduğu dönemden kalma muhteşem camiiler, kumtaşından yapılmış 2 tonluk Red Fort(Kale), Moğol hükümdarlarının ikincisi olan ve Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Hümayun'un türbesi, Hindistan Bağımsızlık hareketinin siyasi ve ruhani lideri Mahatma Gandinin yakıldığı yer olan Raj Ghat görülecek yerler arasındadır. Öğle yemeğimizi tur esnasında yerel bir restoranda alıyoruz. Tur sonrası akşam yemeği ve geceleme otelimizde. (Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği dahil)

12.Gün |08.01.2020 |Çarşamba               DELHİ – DUBAİ - İSTANBUL          
Kahvaltı sonrası otelimizden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz ve Delhi Havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Emirates Havayolları’nın EK0511 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.35’de Dubai’ye hareket. Yerel saat ile 13.00’da Dubai’ye varış. Burada yapılacak aktarma sonrası Emirates Havayolları’nın EK0121 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 18.30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER:

| Emirates ile İstanbul Havalimanı – Kalküta/ Delhi – İstanbul Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti
| 2015 yapımı, 5*Dlx Ganges Voyager II gemisinde 5 gece tam pansiyon konaklama (Gemideki Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Öğle yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü Öğle yemeği ile son bulmaktadır)
| Programda belirtilen tüm turlar (yerel rehber eşliğinde)

| Kalküta – Jaipur arası Yerel Havayolları ile ekonomi sınıfı iç hat uçak bileti

| Jaipur’da 5*Otelde 2 gece kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama

| Agra’da 5*Otelde 1 gece kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama

| Delhi’de 5*Otelde 2 gece kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama
| Jaipur’da (1), Agra’da (1), Delhi’de (2) öğle yemekleri (kara paketinde yer alan günlük turlar esnasında)

| Programda belirtilen havalimanı transferleri

| Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti grup 10 kişi olduğu taktirde sağlanacaktır
| Türsab mecburi mesuliyet sigortası

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
|
Havalimanı ve Liman vergileri (Kişi başı 600 Usd)
| Gemi personeli bahşiş ücreti (Gemide ödenecektir)
| Gemideki alkollü ve alkolsüz içecekler
 

| Vize ücreti (Yeşil Pasaporta da vize gerekmektedir)
| Seyahat sağlık & Seyahat iptal sigortası
| Yurt dışı çıkış harcı

İPTAL ŞARTLARI:                                                                                                                                                                                                               

Tur Hareket tarihine;                                                              
| Kayıt günü ile 121 gün arası kişi başı 200 $      
| 120 gün – 90 gün arası 1000 $                                                  
| 89 gün – 60 gün arası %50                             
| 59 gün – 30 gün arası %80                          
| 29 gün – 07 gün arası %90                          
| 06 gün ve sonrası %100 ceza uygulanır!

GEMİ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :          
| Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

| Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.

| Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

| Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolcuya aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

| Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Yolcu pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Yolcuların gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizati sorumludur.

| Acentemiz, Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

| Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması yolcular tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

|Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

| Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini (otel içeren paketlerde) değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve var ise 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

| Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

| Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

| Tüm dünya cruise gemilerinde olduğu gibi, gemi şirketi, bazı durumlarda, bazı kabinleri misafirlerin satın aldıkları kabin kategorisinin üst kategorisine ücretsiz upgrade edebilmektedir. Genellikle son dakikada, bazı kabin kategorilerinin dolması sonucu ortaya çıkan bu durum tamamen gemi firmasının inisiyatifinde olup, tur firmasının herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. 

| Nehir Su seviyesindeki olağanüstü azalma veya artış durumlarında kaptanın insiyatifinde uğranılan limanlar değişiklik gösterebilir. Nehir trafiğine göre program saatleri, varış ve kalkışlar değişiklik gösterebilir.

 

UÇUŞ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :

| Uçaklı programlarımızda acentemiz; havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

| Programlarda havalimanında veya limanlarda acentemiz görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

| Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler yolcularımız tarafından takip edilmelidir. Havalimanı içerisinde bu anons ve panoların takip edilmemesinden doğan uçağa binememe durumlarından acentemiz sorumlu tutulamaz.

| Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

| 28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır.

| Havalimanında talep edilecek özel lift ve tekerlekli sandalye hizmetleri ile ilgili yolcu tarafından havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. Havayolu acenteleri talep anında bu bilgileri sisteme girmekle birlikte olası aksaklıklardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

| Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri havayolu tarafından havalimanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları (info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. Bu gibi bilgilendirmelerden acentemizin daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcunun alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır.

| Havayolları genel teamülünde bagaj hakki 20kg ile sınırlandırılmaktadır (Havayolu şirketine göre bagaj hakları değişiklik gösterebilir). Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 adet poşet taşıyabilir.

| Yolculun kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden acentemiz sorumlu tutulamaz.

 

EKSTRA TURLAR ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :

| Organize edeceğimiz ekstra turlar Özel araçlı, Türk rehber ve bazı yerlerde lokal rehber eşliğinde Türkçe anlatımlıdır.

| Ekstra Turların bedeli, turun ilk gününde, sadece EURO üzerinden, görevli personele yapılır. Kredi kartı ile ödenemez ve ücret iadesi ancak hastalık durumunda mümkündür. Turlarımızda belirtilen yerler dışında giriş ücretleri yolculara aittir. İptal hakkı haklı gerekçeye dayandığında; alınmış olan giriş bilet ve olası masraflar iptal durumunda hesaplanarak kalan ücret yolcuya iade edilir.

| Araçların giremeyeceği yerlerde, turlarımızın bazı bölümleri yürüyüş turu şeklinde yapılabilmektedir.

| Bazı ekstra turlar tam günlük ve öğle yemeği içermeyen programlardır. Dolayısıyla ekstra turlara katılmadan önce gemi restoranından sandwich, meyve vb yiyecekleri ücretsiz olarak kendiniz hazırlayıp yanınıza alabilirsiniz yada gemi tarafından verilecek olan ‘’Lunch Box’’ lardan temin edebilirsiniz.

| Geminin organizasyonu olan ekstra turlara katılım sayısı yeterli olmadığı takdirde diğer müşteriler ile aynı otobüs paylaşılmakta ve bilgiler kulaklık ile dinlenmektedir.

| Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acenta ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

| Programda ekstra olarak belirtilen geziler minimum 15 kişi katılımcı için geçerli olup, yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ekstra tur maliyetindeki artış sebebi ile tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

| Ekstra tur otobüsleri sadece ekstra tura katılmış misafirler içindir ve turlara katılmayan misafirler bu otobüslerden yararlanamazlar.

                                                                                KEYİFLİ BİR TATİL GEÇİRMENİZİ DİLERİZ...

 

TUR ÜCRETİ

KABİN TİPİ KİŞİ BAŞI TEK KİŞİ FARKI
French Balkonlu Suite Kabin-Signature Suite (Ana Güverte 24 m2) 4999$ 2199$
French Balkonlu Suite Kabin-Colonial Suite (Üst Güverte 24 m2) 5599$ 2499$

 

İLAVE ÜCRETLER (Kişi Başı): 

Gemi Personeli Bahşiş Ücreti

Gemide Ödenecektir

Vize Ücreti (Yeşil Pasaporta da vize gerekmektedir)

140$

  • Ürün Kodu: G281219GANVOY
  • Stok Durumu: Bilgi Al
  • $4.999,00
  • 4.999,00

Mevcut Seçenekler:

Loading...